Leírás
A 100 W-os kézi lézeres tisztítógépet a leghatékonyabb módszernek tartják a por, rozsda, olajfolt és zsír eltávolítására a fémekről. Ez a kézi lézeres tisztítógép stabil lézerforrást és kiváló minőségű lézersugarat alkalmaz. Többféle szennyeződést képes eltávolítani alumíniumból, acélból és más fémekből.
Jellemzők
1. Kézi tisztítófej
A kézi tisztítófej egyszerű és könnyű, ami megfelel az ergonomikus kialakításnak. Az elülső rész levehető, és a tisztítófej automatikus fókuszálási funkciót is képes megvalósítani.
2. Nem károsítja az anyagokat
A lézeres tisztítógép a pontos pozicionálásnak köszönhetően nem károsítja az anyag felületét. Rendkívül érzékeny fémfelületek tisztítására is használható.
3. Környezetbarát
Mivel a lézeres tisztítógép nem tartalmaz kémiai tisztítószereket, nem okoz kémiai kárt az anyagban.
4. Nagy tisztaságú
Fix ponton érintkezve tisztítható, védi a törékeny anyagok felületét, és hatékonyan eltávolítja a mikron méretű szennyező részecskéket.
Paraméterek
| Alkalmazás | Lézertisztítás (rozsda, olaj, zsír, bevonat, szennyeződés, oxid stb.) |
| Lézerforrás | Száloptikai lézer |
| Lézerteljesítmény | 100W, 200W, 300W, 500W, opcionális |
| Alkalmazható anyag | Alumínium, rozsdamentes acél, szénacél, kő, gumi stb. |
| Impulzus típus | Folyamatos impulzuslézer |
| Impulzus szélesség | ≤20 ms |
| Szkennelési szélesség | 00-100 mm |
| Ismétlési gyakoriság | 20-50 kHz |
| Üzemi feszültség | 380V/220V, 50Hz |
| Üzemi hőmérséklet | 0℃-40℃ |
| Üzemi páratartalom | ≤80% |
Alkalmazás
A lézeres tisztítógépet széles körben használják az anyagtisztítás területén. Eltávolítja az olajat, zsírt, rozsdát, festéket, oxidot és egyéb szennyeződéseket különféle fémes anyagokból. Például alumíniumból, acélból, szénacélból, rozsdamentes acélból stb. Ezenkívül a lézeres tisztítás gumi, kő és más nemfémek tisztítására is használható. Széles körben használják fém alkatrészek, formák, gumiabroncsok, fegyverek, repülőgépek festése, épületfalak, elektronikus alkatrészek, precíziós berendezések stb. tisztításában.

