Leírás
Ez a kis munkaasztallal ellátott 1212-es forgótengelyes CNC marógép egyben a 4 tengelyes CNC marógépek egyike is. A forgóeszköz, mint a CNC marógép negyedik tengelye, hengeres tárgyak, például székkeretek, lépcsőkeretek, római oszlopok, oszlopok stb. megmunkálásakor helyettesítheti az X vagy Y tengelyt.
Jellemzők
1. A gépet forgóeszközzel tervezték, amely elsősorban hengeres munkadarabok, például székvázak, lépcsővázak, oszlopok, oszlopok stb. megmunkálására szolgál.
2. A forgóeszköz átmérője és hossza testreszabható, a forgóeszköz pedig eltávolítható és a kívánt helyzetbe alakítható.
3. 3 kW-os Changsheng vízhűtéses orsóval van felszerelve, amelynek sebessége elérheti a 24000 fordulat/perc értéket.
4. A munkaméret és a Z tengely magassága az Ön igényei szerint testreszabható.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1212-R |
| X, Y tengely mozgása | 1200x1200mm, opció: 1300*2500mm; 1500*3000mm; 2000*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 400 mm, opció: 500 mm, 600 mm stb. |
| Orsó típusa | 3 kW-os vízhűtéses orsó, ER20 |
| Inverter típusa | 3,7 kW |
| Forgóeszköz | 200 mm átmérőjű forgóeszköz |
| Szerszámtár | Nincs szerszámtár Opció: Lineáris vagy körforgó típusú automatikus szerszámváltó |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ER20 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | Mach 3 4 tengely, opció: DSP B18 |
| Vezetőrendszer | Léptetőmotor és vezetőfény-meghajtó opció: 850 W-os japán Yaskawa szervo |
| Reduktor | Nincs reduktor Opció: Japán shimpo reduktor |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Alumínium T-hornyos és vákuumos munkaasztal |
| Pozícionáló henger | Opcionális: 7 darab (X2, Y3) |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan / Németország Helical Rack and Pinion Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | 1,5 literes automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Kézi szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam, Alphcam, 3-as típus, Ucancam, Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 40 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,07 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,8 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan, Eurovac, Németország, Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC orsó (HSK F63), 12 kW-os (ISO30, HSK F63) stb. |
Alkalmazás
Bútoripar : különféle ajtók, ablakok, szekrények, polcok, asztalok, székek, kanapék, heverők, padok, ágyak, íróasztalok, éjjeliszekrények, priccsek, szekrények, teaasztalok.
Dekorációs ipar : ajtókeretek, korlátok, épületoszlopok, oszlopok, asztallábak, széklábak, képkeretek, tükörkeretek, paravánok, lámpák, ünnepi dekorációk.
Kézművesipar : műalkotások, ajándékok, szuvenírek, órakeretek, bélyegek, kitűzők, érmek, trófeák, ünnepi díszek.
Reklámipar : reklámtáblák, logók, címkék, 3D betűk és számok, kétszínű táblák, akril névtáblák, cégnevek, LED lámpák.
Formázóipar : faformák, habformák és fémformák.
Hangszeripar : 3D felületfaragás, formavágás, gitár, basszusgitár, hegedű, brácsa, cselló, erhu és egyéb vonós hangszerek.
Egyéb : nyomtatott áramköri lapok, izolált anyagok, háztartási gépek burkolatainak gravírozása vagy marása, szerszámok és eszközök EVA csomagolásai, orvosi berendezések, elektronikai vagy egyéb tartályok bélésanyagának gravírozása vagy marása.

