Leírás
A 1313-as forgótengelyes CNC marógép kis munkaterülettel rendelkezik. Kis helyigényének köszönhetően rugalmasabb és kényelmesebb a használata. Ezért alkalmas a reklámipar, az otthoni használat vagy a kisvállalkozások feldolgozási igényeinek kielégítésére.
Jellemzők
1. Forgóberendezéssel felszerelve lépcsőkorlátok, asztal- és széklábak, római oszlopok stb. megmunkálására használható.
2. A Changsheng vízhűtéses orsónak köszönhetően jó hűtőhatással és alacsony zajszinttel rendelkezik.
3. Kis helyigényének köszönhetően rugalmasabb és kényelmesebb a használata.
4. Az importált alkatrészek biztosítják a gép maximális élettartamát.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1313 |
| X, Y tengely mozgása | 1300*1300mm, opció: 1300x2500mm, 1500*3000mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm, stb. |
| Z tengely mozgása | 400 mm, opció: 200 mm, 300 mm stb. |
| Orsó típusa | 6 kW-os vízhűtéses orsó |
| Inverter típusa | 7,5 kW-os inverter |
| Vezérlőrendszer | Mach3 vezérlő 4 tengelyhez |
| Vezetőrendszer | 750 W-os Leadshine hibrid szervomotor és meghajtó |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | T-hornyos és vákuumasztal |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris útmutató |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan spirális fogasléc és fogaskerék Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | Félautomata kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Szerszámérzékelő |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam / Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 30 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,05 mm |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Hatékony munkaterület | 1300 * 1300 * 500 mm (opcionális) |
| Orsó | 6 kW-os CS vízhűtéses orsó |
| munkaasztal | T-hornyos és vákuumos munkaasztal (4 zónás) |
| végálláskapcsoló | Japán OMRON végálláskapcsoló |
| Motor és hajtás | Leadshine motor és meghajtó |
| Vezérlőrendszer | Mach3 |
| Inverter | Fuling inverter |
| vákuumszivattyú | 3 kW-os víz típusú vákuumszivattyú |
Alkalmazás
A forgótengelyes CNC marógép a 4 tengelyes CNC marógépek másik típusa. A vágás, fúrás, zsebmarás, marás és egyéb funkciókon kívül, amelyeket egy 3 tengelyes marógép el tud végezni, hengeres alkatrészek gyártására is alkalmas. Például fa asztal- és széklábak, fa korlátok, fa vagy gipsz épületoszlopok, 3D-s szobrok fából, gumiból, habból stb.

