Leírás
Ez a 1325-ös, 3 tengelyes CNC marógép egy hagyományos 4×8-as alumínium T-hornyos munkaasztalt és olasz orsót használ. Alacsony költségének és 2D/3D fagravírozási és faragási képességének köszönhetően alkalmas szekrények, ajtók stb. gyártására.
Jellemzők
1. A CNC famarógép asztal eredeti olasz HSD orsóval van felszerelve, amely nagy teljesítményű és minőségi garanciát nyújt.
2. A WEI HONG vezérlőrendszer nagyon jó választás ehhez a 3 tengelyes CNC famarógép asztalhoz.
3. Nagy teherbírású kerettel és állvánnyal tervezték, így ez a CNC famarógép asztal stabilan működik;
4. Az automatikus olajköd hűtéssel meghosszabbítja a szerszámok élettartamát és biztosítja a faragási minőséget.
Ez a CNC fa marógép asztal egy belépő szintű 3 tengelyes CNC marógép. A gép váza és a portál vastag acélból készült, ami stabilizálja a gépet a portál mozgatása vagy az orsó marása közben.
A stabil gépváz nagyon fontos a bitek pozicionálási pontosságához, egy félautomata szerszámérzékelő is segíti a CNC maróasztalt a bitek megfelelő pozíciójának elérésében.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1325 |
| X, Y tengely mozgása | 1300x2500mm, opció: 1500*3000mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm, stb. |
| Z tengely mozgása | 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm stb. |
| Orsó típusa | 7 kW-os hűtőorsó, ISO30, ER32 |
| Inverter típusa | 7,5 kW |
| Szorítógyűrű | ER32 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | Nc studio PM95A vezérlő, opció: DSP |
| Vezetőrendszer | FL 118 léptetőmotor és Leadshine DM1182 legnagyobb meghajtó, 4 szett. Opció: YASKAWA AC szervo meghajtó |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Alumínium T-hornyos és vákuumos munkaasztal |
| Pozícionáló henger | 5 darab (X2, Y3) |
| Lineáris vezető | TaiwanLineáris vezető porálló kivitelben |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan / Németország Helical Rack and Pinion Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | Kézi kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Automatikus szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németország Igus kábelek CE, cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam, Alphcam, 3-as típus, Ucancam, Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód |
| Haladási sebesség | 30 m/perc |
| Munkasebesség | 0-15 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,6 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan, Eurovac, Németország, Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 4,5 kW, 6,0 kW, 9 kW stb. |
Alkalmazás
IPARÁGOK
A 3 tengelyes ATC CNC marógép egy belépő szintű 3 tengelyes CNC marógép automatikus szerszámcsere funkcióval. Az orsó az X, Y és Z tengely mentén mozoghat. Így alkalmas lemezes anyagok, például fa táblák, akrillemezek, melamin táblák stb. megmunkálására. Fő funkciói közé tartozik a vágás, gravírozás, hornyolás, marás, fúrás, zsebmarás, marás és kiesztergálás. A 3 tengelyes ATC CNC marógépet széles körben használják panelbútorok, formák, reklámtáblák, kézműves termékek és hangszerek, valamint dekorációs, ékszer-, elektronikai és más iparágakban.
ANYAG
Fa: természetes fa, rétegelt lemez, puhafa, keményfa, farostlemez, forgácslap, melamin lap, LDF, MDF, forgácslap
Műanyag és gumi: akril, ABS, HDPE, PVC, LDPE, UHMW, gyanta, kétszínű lap, PP, EVA
Kőzet: gránit, márvány, pala, bazalt, kavics, kerámia, porcelán, természetes és műkövek
Lágy fémek: alumínium, sárgaréz, réz, lágyacél
Kompozit: alumínium-műanyag kompozit, réz kompozit, titán kompozit, cink kompozit

