Leírás
Az 1325-ös 3 tengelyes CNC marógép a legjobb olasz HSD léghűtéses orsóval tervezett CNC fa marógép. Az orsó sebessége elérheti a percenkénti 18000 fordulat/percet. Az alacsony beszerzési költségnek és az egyszerű kezelhetőségnek köszönhetően ez a fa CNC marógép mindig népszerű a felhasználók körében.
Jellemzők
1. A DSP vezérlőrendszernek köszönhetően könnyen és egyszerűen kezelhető.
2. Vastag, masszív, négyzet alakú csőből készült, ami hosszabb élettartamot biztosít.
3. A TBI és ABBA átvitelnek köszönhetően a gép nagyobb feldolgozási pontosságot biztosít.
4. Minden specifikáció az Ön igényei szerint testreszabható.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1325 3 tengelyes CNC marógép |
| X, Y tengely mozgása | 1300x2500mm, opció: 1500*3000mm; 2000*3000mm; 2100*4000mm, stb. |
| Z tengely mozgása | 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm |
| Orsó típusa | 4,5 kW-os olasz HSD léghűtő orsó, ER32 |
| Inverter típusa | 5,5 kW-os Delta inverter |
| Vezérlőrendszer | DSP A11 vezérlőrendszer |
| Vezetőrendszer | Stepper FL118 és Leadshine 860H meghajtók |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Alumínium T-hornyos és vákuumos munkaasztal |
| Lineáris vezető | PMI lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvani spirális fogasléc és fogaskerék Z tengely: Tajvani TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | Kézi kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Kézi szerszámérzékelő |
| Vízpermetező | Alumínium megmunkálásához mellékelve |
| Kábelek | Németország Igus kábelek CE, UL tanúsítvánnyal |
| Vezérlődoboz | Független vezérlődoboz |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam, Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód |
| Haladási sebesség | 30 m/perc |
| Munkasebesség | 0-15 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,05 mm |
| Munkapontosság | ±0,05 mm |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan, Eurovac, Németország, Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | Víz/levegő hűtőorsó 3kw, 4.5kw, 5.5kw, 6kw stb. |
| Forgóeszköz | Átmérő 100 mm, 200 mm stb. |
Alkalmazás
A famegmunkálásban használt CNC marógépek széles körben alkalmazhatók nemcsak a famegmunkálás területén, hanem a következő iparágakban is: reklám, kézművesség, műalkotások, öntvények, elektronika, építőipar, nyomtatás és csomagolás, dekoráció, sírkövek, kristálytermékek stb. A CNC favágógépek leggyakoribb célja a panelbútorok gyártása. Például szekrények, szekrényajtók, ajtók, irodai asztalok stb.

