Leírás
Az 1325 4×8 lineáris ATC CNC marógépet népszerűen használják famegmunkálásban, táblák készítésében, formák készítésében, művészeti kézművességben stb. Az automatikus szerszámcserélő tár több mint 6 vágót tartalmaz. Különböző szerszámokat cserélhet referenciaként.
Jellemzők
1. Nagy teljesítményű léghűtéses orsó, amely nagyobb pontosságot és hosszabb élettartamot biztosít a gépnek.
2. Nagy teljesítményű és nagy pontosságú szervomotor és meghajtó, a gép erősebb gravírozási képességgel rendelkezik.
3. Vákuum és T-hornyos munkaasztal, amely stabilabban rögzíti az anyagot.
4. Lineáris szerszámcsere funkció, 6 szerszám automatikusan vált, ami időt takarít meg és javítja a termelési hatékonyságot.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1325ATC |
| X, Y tengely mozgása | 1300*2500*300mm, opció: 1500*300mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm stb. |
| Orsó típusa | 9 kW-os HQD ATC léghűtéses orsó, ISO30, ER32 |
| Inverter típusa | 11 kW-os Fuling inverter |
| Szerszámtár | Lineáris típusú automatikus szerszámváltó |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ISO30, ER32 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | NK105 G3 vezérlőrendszer |
| Vezetőrendszer | 850 W-os Leadshine szervomotor és meghajtó |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Alumínium T-hornyos munkaasztal |
| Lineáris vezető | Tajvan 20# Lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan/Németország spirális fogasléc Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | Automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Automatikus szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | ARTCAM és Aspire |
| Parancsnyelv | G-kód |
| Haladási sebesség | 80 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,6 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Táblázat | Vákuum munkaasztal |
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan Eurovac, Németország Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 9 kW-os HSD ATC orsó |
| Vezérlőrendszer | LNC2200, SYNTEC 50WE |
Alkalmazás
Fa: Rétegelt lemez, Puhafa, Keményfa, MDF, Forgácslap
Műanyag: Akril, ABS, HDPE, PVC, UHMW, HDPE
Kőzet: Gránit, Márvány, Pala, Bazalt, Kavics, Természetes kő, Kerámia, Porcelán
Fém: Alumínium, Sárgaréz, Réz, Lágyacél, Rozsdamentes acél
Kompozit: Alumínium kompozit, Réz kompozit, Titán kompozit, Cink kompozit.

