Leírás
Az 1325-ös forgótengelyes CNC fafaragó gép egy költséghatékony CNC marógép. Ez a típusú forgótengelyes CNC gép nemcsak sík, hanem hengeres munkadarabok megmunkálására is alkalmas. Ezért a belföldi és külföldi ügyfelek körében is nagy népszerűségnek örvend.
Jellemzők
1. Vízhűtéses orsó alkalmazásával nagy sebesség és alacsony zajszint jellemzi.
2. Új típusú, négyszögletes csőből készült nehézágy a gép zökkenőmentes működésének biztosítása érdekében.
3. 4. tengelyes forgóasztallal tervezték, így sík és hengeres munkadarabok megmunkálását is lehetővé teszi.
4. Nagy pontosságú spirális fogasléc alkalmazása a precízebb megmunkálási pontosság és minőség érdekében.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1325-R |
| X, Y tengely mozgása | 1300*2500mm, opció: 15003000mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm stb. |
| Orsó típusa | 3 kW-os vízhűtéses orsó |
| Inverter típusa | 3,7 kW-os Fuling inverter |
| A 4. tengely | Cikloidális csapkerék precíziós reduktor, nagy átviteli pontossággal és torziós merevséggel, -90 foktól +90 fokig lenghet |
| Vezérlőrendszer | DSPB18 vezérlő |
| Vezetőrendszer | FL118 motor és Leadshine meghajtó |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Rés- és vákuumos munkaasztal |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan spirális fogasléces Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | Automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Kézi szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam / Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 80 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan, Eurovac, Németország, Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC orsó (HSK F63), 12 kW (ISO30, HSK F63), stb. |
Alkalmazás
A vágás, fúrás, zsebmarás, marás és egyéb funkciókon kívül, amelyeket egy 3 tengelyes marógép el tud végezni, hengeres alkatrészek gyártására is alkalmas. Például fa asztal- és széklábak, fa korlátok, fa vagy gipsz épületoszlopok, 3D-s szobrok fából, gumiból, habból stb.

