Leírás
A 1325-ös 4×8-as kő CNC router tartozékai nemzetközileg elismert márkák termékei, mint például a motor és a meghajtó, biztosítják a gép hosszú élettartamát. Így ideális választás a kőfeldolgozó ipar számára.
Jellemzők
1. 6,0 kW-os vízhűtéses orsóval rendelkezik, így nagy sebességgel és nagy pontossággal működik.
2. 7,5 kW-os Fuling inverterrel van felszerelve, és a híres márka világszerte értékesítés utáni szolgáltatást nyújt.
3. 300 mm átmérőjű, dupla tokmányos forgóeszközzel készült, így a gép sokféle munkaigényét kielégíti.
4. Nemzetközi importált márkájú alkatrészeket, például motort és meghajtót használ, amelyek hosszabb élettartamot biztosítanak a gépnek.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1325 |
| X, Y tengely mozgása | 1300*2500mm, opció: 1500*3000mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 300 mm, opció: 200 mm, 400 mm stb. |
| Orsó típusa | 4,5 kW-os vízhűtéses orsó |
| Inverter típusa | 5,5 kW-os inverter |
| Vezérlőrendszer | Mach3 vezérlő 4 tengelyhez |
| Vezetőrendszer | FL118 léptetőmotor és YAKO 2811 nagy meghajtó |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Speciális kőből készült munkaasztal |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris útmutató |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan spirális fogasléc és fogaskerék Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Autotool érzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam / Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 25 m/perc |
| Munkasebesség | 0-15 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,05 mm |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| X, Y, Z munkaterület | 1300 * 2500 * 300 mm |
| Asztalfelület | T-hornyos asztal és rozsdamentes acél víztartály |
| Orsó | 6,0 kW-os vízhűtéses orsó |
| X, Y szerkezet | Tajvani lineáris vezető 25# |
| Z szerkezet | Tajvani TBI golyósorsó Z tengelyhez |
| Motor és vezető | FL118 léptetőmotor és YAKO2811 nagy meghajtó |
| Inverter | 7,5 kW-os Fuling inverter |
| Vezérlőrendszer | DSP B18 vezérlőrendszer |
| Szoftverkompatibilitás | Artcam szoftver angolul |
Alkalmazás
IPARÁGOK
A kőgravírozó gép kőmegmunkálási munkákkal foglalkozik, mint például vonalas faragás, 2D síkfaragás, 3D domborműves faragás stb. Feldolgozható vele márvány, gránit, jáde, kristály, sírkő, agát, kerámia, üveg, műanyag, kémiai kompozit tábla, rozsdamentes acél, vas, réz stb. Ha a fenti anyagokat fel kell dolgoznia, a kőgravírozó gép mindenképpen a legjobb választás.
ANYAG
Kőzet: gránit, márvány, pala, bazalt, kavics, kerámia, porcelán, természetes és műkövek
Fa: természetes fa, rétegelt lemez, puhafa, keményfa, farostlemez, forgácslap, melamin lap, LDF, MDF, farostlemez
Műanyag és gumi: akril, ABS, HDPE, PVC, LDPE, UHMW, gyanta, kétszínű lap, PP, EVA
Lágyfém: alumínium, sárgaréz, réz, lágyacél
Kompozit: alumínium-műanyag kompozit, réz kompozit, titán kompozit, cink kompozit

