Leírás
Ez a 1325-ös forgótengelyes CNC marógép egy klasszikus 4. tengelyes CNC marógép, amelyet főként hengeres munkadarabok megmunkálására használnak. Különösen a lengőorsónak köszönhetően összetett megmunkálásokra is alkalmas, például 3D-s vagy 4D-s munkadarabok megmunkálására.
Jellemzők
1. 4. tengelyes forgóasztallal tervezték, így alkalmas hengeres fafaragás minták és széklábak készítésére.
2. Egy független fogantyújának köszönhetően nagyon kényelmes a kezelése.
3. Vízhűtéses orsójának köszönhetően alacsony zajszinttel és jobb hűtőhatással rendelkezik.
4. Minden specifikáció az Ön igényei szerint testreszabható.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1325-R |
| X, Y tengely mozgása | 1300x2500mm, opció: 1500*3000mm; 1600*3000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 300 mm, opció: 400 mm, 500 mm stb. |
| Orsó típusa | 3,0 kW-os vízhűtéses orsó, ER20 |
| Inverter típusa | 3,7 kW |
| Forgóeszköz | 200 mm átmérőjű forgóeszköz |
| Szerszámtár | Nincs szerszámtár Opció: lineáris vagy körforgó típusú automatikus szerszámváltó |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ER20 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | DSP B18 opció:Mach3; NC Studio |
| Vezetőrendszer | 450B léptetőmotor és Leadshine 860H meghajtók. Opció: 750 W-os Leadshine hibrid szervomotor |
| Reduktor | Opció: Japán SHIMPO reduktor |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Vákuum és T-hornyos munkaasztal |
| Pozícionáló henger | Opcionális: 7 darab (X2, Y3) |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan/Németország spirális fogasléc Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | Automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Kézi szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam, Alphcam, 3-as típus, Ucancam, Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 40 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,07 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,8 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan Eurovac, Németország Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC orsó (HSK F63), 12 kW (ISO30, HSK F63) stb. |
Alkalmazás
A 4 tengelyes CNC marógép alkalmas 3D munkadarabok, például habformák, fa- és kőszobrok és szobrok vágására és gravírozására, az alapvető alkalmazásokon kívül. Ezenkívül oldalsó lyukakat is fúrhat, vagy oldalsó hornyokat vagy réseket készíthet a fa panelek oldalán. A 4 tengelyes ATC CNC marógép széles körben alkalmazható szobrászatban és szoborkészítésben, formázásban, bútorokban, dekorációban, kézművességben, reklámozásban és egyéb területeken.

