Leírás
A 1331 650 W-os CO2 lézervágó gép a legújabb CO2 lézervágó gép, amelyet kifejezetten a nagy lézerteljesítményt igénylő iparágak számára terveztek. 30 mm-es akrillemezeket képes vágni akár 10 mm/s sebességgel. Így számos iparág használhatja, például a reklámipar, a famegmunkáló ipar, a bútorgyártás stb.
Jellemzők
1. A nagy teljesítményű rétegelt lemez CO2 lézervágó gép 650 wattos lézerteljesítményt alkalmaz, amellyel nemfémes anyagokat, például akrilt, kétszínű kartont, fakartont stb. vághat és gravírozhat.
2. Négyzet alakú csőből készült hegesztőkerettel, nagy teherbírású ágyakkal és integrált sugárral rendelkezik, ami stabilabbá teszi az átvitelt.
3. Tűzvédelmi berendezés és füstelszívó berendezés beszerelése biztosítja a magas biztonsági tényezőt. A felső és alsó füstölőberendezések biztosítják a maximális füsteltávolítást.
4. A 650 wattos CO2 lézervágó gép minden oldalról képes anyagokat berakodni, ami kényelmes és praktikus, és jelentősen javítja a berakodási hatékonyságot.
5. Vízhűtéses lencsével van felszerelve a kiegyensúlyozott hőelvezetés érdekében, hogy biztosítsa a stabil lézerkimenetet.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1331 |
| Feldolgozási terület | 1300 mm * 3100 mm |
| Szín | Kék és fehér |
| Vezérlőrendszer | RUIDA6445G |
| Lézerteljesítmény | 650 W-os CO2 lézer |
| Lézer típusa | Zárt CO2 üveg lézercső |
| Vágási sebesség | 0-600 mm/s |
| Vágási vastagság | 0-25 mm akril (egyéb anyagok határozzák meg) |
| Pozíciórendszer | Piros pont |
| Grafikus formátum támogatása | PLT, DXF, AI, BMP, RLD |
| Motor és hajtás | Szervomotor és hajtás |
| Üzemi feszültség | 220 V, 60 Hz, 1 fázis |
| Munkaasztal | Méhsejt munkaasztal |
| Csomagolás | Fadoboz |
| Alkalmazás | Vágás (akril, plexi, fa, MDF, textil) |
| Üzemi hőmérséklet | 0-45 ℃ |
| Üzemi páratartalom | 5-95% |
| Hűtőrendszer | CW6200 vízhűtő |
Alkalmazás
Fa: A CO2 lézervágó gépek különféle típusú és vastagságú fát tudnak vágni és gravírozni, amelyeket bútorok, kézműves termékek, fa csomagolóanyagok stb. készítéséhez használnak.
Műanyag: Különböző műanyagok, például akril, polietilén, PVC stb. esetében a CO2 lézervágó gépek precízen vághatnak és gravírozhatnak, modellek, műanyag alkatrészek stb. készítéséhez alkalmazhatók.
Bőr: A bőráruk, például cipők, táskák, övek stb. gyártása során a CO2 lézervágó gépek precíz vágást, gravírozást és személyre szabott bőrjelölést tesznek lehetővé.
Szövetek és textíliák: Az olyan iparágakban, mint a ruházat és a lakberendezés, a CO2 lézervágó gépek különféle szöveteket, selymet, gyapjút stb. vágnak és gravíroznak, lehetővé téve bonyolult minták és formatervezési minták létrehozását.
Gumi: A CO2 lézervágó gépek gumi anyagokat vágnak, amelyeket általában tömítések, gumibetétek stb. gyártásához használnak.

