Leírás
Az 1335 ATC CNC marógép EOT-3 oszcilláló késsel automatikus szerszámcserét végez manuális beavatkozás nélkül. A nagy hatékonyságú oszcilláló késének köszönhetően hatékonyan vág bőrt, szőnyeget, kartont, fát, MDF-et, PVC-t, akrilt, kartont, gumit, hullámkartont és habszivacsot is.
Jellemzők
1. A lineáris szerszámcsere funkcióval felszerelt gép 8 szerszámot vált automatikusan, ami időt takarít meg és javítja a hatékonyságot.
2. A nemzetközileg importált alkatrészek, mint például a nagy teljesítményű és nagy precíziós szervomotor és meghajtó alkalmazásával a gép pontosabb megmunkálási pontossággal és stabilabb működéssel rendelkezik.
3. A nagy teljesítményű léghűtéses orsó erős vágási kapacitással és kiváló megmunkálási pontossággal rendelkezik.
4. Vákuumú és T-hornyos munkaasztallal felszerelve stabilan és szilárdan rögzíti az anyagokat.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1335ATC |
| X, Y tengely mozgása | 1300x3500mm, opció: 1500*3000mm, 2100*3000mm, 2100*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm stb. |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC léghűtéses orsó, ISO30, ER32 |
| Inverter típusa | 11 kW |
| Fúróbank | Választható |
| Szerszámtár | Lineáris típusú automatikus szerszámváltó Opció: Karusszel típusú automatikus szerszámváltó |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ISO30, ER32 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | Tajvani SYNTEC /LNC vezérlő, opció: Ncstudio |
| Vezetőrendszer | 1 kW-os japán YASKAWA AC szervohajtás és 850 W-os AC szervomotor, 4 szett. Opció: 1 kW-os Taiwan Syntec szervo |
| Reduktor | Japán SHIMPO reduktor |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Vákuum munkaasztal |
| Pozícionáló henger | 5 darab (X2, Y3) |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris vezető porállósággal |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan / Németország Helical Rack and Pinion Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | 1,5 literes automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Automatikus szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam, Alphcam, 3-as típus, Ucancam, Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 80 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,6 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan, Eurovac, Németország, Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC orsó (HSK F63), 12 kW (ISO30, HSK F63) stb. |
Alkalmazás
A 3 tengelyes ATC CNC marógép egy belépő szintű 3 tengelyes CNC marógép automatikus szerszámcsere funkcióval. Az orsó az X, Y és Z tengely mentén mozoghat. Így alkalmas lemezes anyagok, például fa táblák, akrillemezek, melamin lapok stb. megmunkálására. Fő funkciói közé tartozik a vágás, gravírozás, hornyolás, marás, fúrás, zsebmarás, marás és furatkiesztergálás. Az oszcilláló kés jól alkalmas rugalmas anyagok, például gumi, szövet, bőr, papír stb. vágására.

