Leírás
A 1390 CO2 lézervágó gépet CNC lézeres favágóként használják kisvállalkozások. Ipari minőségű lézergép, amely fa vágására és gravírozására egyaránt alkalmas. Lézergravírozónak és fa lézervágónak is nevezzük.
Jellemzők
1. Teljesen zárt kialakítás korróziógátló festékburkolattal, biztonságosabb működés. A nagy átlátszóságú akril megfigyelőablak intuitívabban követi nyomon a vágási folyamatot.
2. Négyzet alakú csőből hegesztett gépágy, merev és stabil. Nemzetközi digitális vezérlési technológiát alkalmaz a gyors ívvágás megvalósításához, javítva a munka hatékonyságát. Az integrált vázszerkezet stabil és megbízható működést biztosít.
3. Több képfájlformátum támogatása. A CO2 lézervágó több képfájlformátumot támogat, beleértve a PLT, DXF, BMP, DST stb. formátumokat. Számos tervezőszoftverrel is kompatibilis.
4. Kiváló minőségű lézersugár. Kiváló minőségű lézert használ kiemelkedő lézersugár minőséggel, amely gyors vágási és gravírozási sebességet, stabil és tartós működést, valamint magas költséghatékonyságot biztosít.
Paraméterek
| Név | ELECNC1390 lézeres favágó gép |
| Munkaterület | 1300 mm x 900 mm, opcionálisan: 600 x 900 mm, 1600 x 1000 mm stb. |
| Lézerteljesítmény | RECI 75-150W, Yongli 300W |
| Lézer típusa | Zárt Co2 lézerforrás |
| Hűtés | CW300/CW500/CW5200/CW6000 |
| Vágási sebesség | 0–30 000 mm/perc |
| Vágási vastagság | 0-25 mm akril (egyéb anyagok határozzák meg) |
| Pozíciórendszer | Piros pont |
| Támogatja a frafikus formátumot | PLT, DWG, DXF, EN |
| Motor és hajtás | Léptető |
| Üzemi feszültség | 220 V, 50 Hz |
| Munkaasztal | Penge vagy méhsejt munkaasztal |
| Csomagolás | Fadoboz |
| Más | Légpumpa, Elszívó ventilátor, Vízcső, Szerszámosláda, Fókusztükör, Reflektor |
Alkalmazás
A CO2 lézervágó gépet széles körben használják nemfémes anyagok feldolgozásában. Például fa, akril, toll, szövet, papír, műanyag stb. Alkalmazzák az autóipari belső dekoráció, játékok, bútorok, kézműves termékek, műalkotások, reklámdekorációk, papírtermékek, fatermékek, tolltermékek, szövettermékek, csomagolóanyagok és más iparágakban.

