Leírás
Az 1530-as 3 tengelyes CNC marógép T-hornyos vákuumasztallal ellátott szekrényajtók gyártásához használható. Az 5×10 láb (1,5×3,5 m) méretű asztal elég nagy a hagyományos Polywood vagy MDF gravírozáshoz és vágáshoz. Szilárdabban rögzíti a munkadarabokat, időt takarít meg és javítja a termelési hatékonyságot. A CNC faajtógyártó gép eredeti olasz HSD orsóval van felszerelve, amely biztosítja a CNC faajtó marógép nagy sebességét és minőségét.
Jellemzők
1. A CNC faajtó-gyártó gép eredeti olasz HSD orsóval van felszerelve, ami biztosítja a CNC fa marógép nagy sebességét és minőségét.
2. A strapabíró váz és állvány stabilabbá teszi a gép működését.
3. A japán YASKAWA szervorendszer alkalmazása hosszabb élettartamot biztosít a gépnek.
4. A DSP vezérlőrendszer alkalmazása nagyon könnyen megtanulható és kezelhető.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1530 |
| X, Y tengely mozgása | 1500*3000*200mm, opció: 1300*2500mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm stb. |
| Orsó típusa | 6 kW-os HSD léghűtő orsó, ER32 |
| Inverter típusa | 7,5 kW-os DETLA inverter |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ER32 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | DSP A11 vezérlőrendszer |
| Vezetőrendszer | FL118 léptetőmotor és Leadshine 860H meghajtó |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Alumínium T-hornyos és vákuumos munkaasztal |
| Lineáris vezető | Tajvan 25# Lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan/Németország spirális fogasléc Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | Automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Automatikus szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | ARTCAM és Aspire |
| Parancsnyelv | G-kód |
| Haladási sebesség | 70-80 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,6 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan Eurovac, Németország Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 4,5 kW-os HQD, 6 kW-os HQD léghűtés |
| Vezérlőrendszer | Mach3, Ncstudio |
Alkalmazás
Fa : természetes fa, rétegelt lemez, puhafa, keményfa, farostlemez, forgácslap, melamin lap, LDF, MDF, forgácslap
Műanyag és gumi : akril, ABS, HDPE, PVC, LDPE, UHMW, gyanta, kétszínű lap, PP, EVA
Kő : gránit, márvány, pala, bazalt, kavics, kerámia, porcelán, természetes és műkövek
Lágyfém : alumínium, sárgaréz, réz, lágyacél
Kompozit : alumínium-műanyag kompozit, réz kompozit, titán kompozit, cink kompozit

