Leírás
Az 1530 ATC CNC marógép aggregátfejjel fa bútorok és szekrények gyártásához készült. Aggregátfejjel felszerelve, gyorsan és precízen képes oldalsó fafúrást, hornyolást és függőleges vágást végezni.
Jellemzők
1. Automatikus szerszámcsere funkcióval rendelkezik, amely lehetővé teszi a CNC marógép számára a bitek vagy az aggregátfej automatikus cseréjét, ezáltal nagyobb munkahatékonyságot biztosítva.
2. Ez a CNC fa marógép egy további C-tengellyel és egy HSD aggregátfejjel van felszerelve, amely 360 fokban elforgatható, így bármilyen szögben vághat.
3. Az aggregátfej oldalirányú fafúrást és hornyolást is képes végezni, ha CNC marófejjel van felszerelve, és bármilyen szögben vágást végezhet, ha fűrészlapot hordoz.
4. Minden specifikáció a tényleges feldolgozási igények alapján testreszabható.
Paraméterek
| Modell | ELECNC-1530ATC |
| X, Y tengely mozgása | 1500x3000mm, opció: 1300*2500mm, 2100*3000mm, 2100*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 300 mm, opció: 400 mm, 500 mm, 600 mm stb. |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC léghűtéses orsó, ISO30, ER32 |
| Inverter típusa | 11 kW |
| Aggregát fej | HSD aggregátfej a C tengelyen |
| Szerszámtár | Karusszel típusú automatikus szerszámváltó Opció: Lineáris típusú automatikus szerszámváltó |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ISO30, ER32 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | Tajvan SYNTEC, opció: Tajvan LNC vezérlő |
| Vezetőrendszer | 850 W-os Yaskawa szervomotor és meghajtó; opció: 1 kW-os Taiwan Syntec szervo, 850 W-os AC szervomotor |
| Reduktor | Japán SHIMPO reduktor |
| Forgóeszköz | Átmérő 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm |
| Szerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Alumínium T-hornyos és vákuumos munkaasztal |
| Pozícionáló henger | 7 darab (X3, Y4) |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan / Németország spirális fogasléces Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | 1,5 literes automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Automatikus szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam, Alphcam, 3-as típus, Ucancam, Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 80 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,6 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan Eurovac, Németország Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC orsó (HSK F63), 12 kW-os (ISO30, HSK F63) stb. |
Alkalmazás
Bútorgyártás : különféle ajtók, ablakok, szekrények, polcok, asztalok, székek, kanapék, ágyak, íróasztalok, éjjeliszekrények.
Dekorációs ipar : ajtókeretek, képkeretek, tükörkeretek, paravánok, lámpák, ünnepi dekorációk, faragott fotók.
Fa/műanyag kézműves ipar : műalkotások, ajándékok, szuvenírek, órakeretek, ünnepi díszek.
Reklámipar : reklámtáblák, logók, címkék, 3D betűk és számok, kétszínű táblák, akril névtáblák, cégnevek, LED lámpák.
Egyéb fatermékek : nyomtatott áramköri lapok, izolált anyagok, háztartási gépek burkolatainak gravírozása vagy marása, szerszámok és eszközök EVA csomagolásai, orvosi berendezések, elektronikai vagy egyéb tartályok bélésanyagának gravírozása vagy marása.

