Leírás
Az 1530 ATC CNC marógép több időt takarít meg, mint a kézi szerszámcserés CNC marógépek. Ez a legjobb választás ipari felhasználásra. Lépjen kapcsolatba velünk, ha többet szeretne megtudni erről a gépről.
Jellemzők
1. A lineáris szerszámváltó tár több mint 8 szerszámkészletet kezel automatikusan a gravírozási folyamat során.
2. Az opcionális forgóeszköz kifejezetten hengeres munkadarabokhoz, például székkeretekhez, lépcsőkeretekhez, római oszlopokhoz és egyebekhez készült.
3. A munkaméret az ügyfelek igényei szerint testreszabható, ami nagyban növelheti a feldolgozás hatékonyságát.
4. Minden specifikáció az Ön saját igényei szerint testreszabható.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1530ATC |
| X, Y tengely mozgása | 1500*3000mm, opció: 1300*2500mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm stb. |
| Orsó típusa | 9 kW-os HSD ES-951 ATC léghűtéses orsó, ISO30, ER32 |
| Inverter típusa | 11 kW-os Detla inverter |
| Szerszámtár | Lineáris típusú automatikus szerszámváltó |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ISO30, ER32 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | Tajvan SYNTEC 60WE |
| Vezetőrendszer | 1000 W-os japán YASKAWA AC szervo meghajtó és 850 W-os AC szervo motor, 4 készlet |
| Reduktor | Japán SHIMPO reduktor |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Alumínium T-hornyos és vákuumos munkaasztal |
| Pozícionáló henger | 5 darab (X2, Y3) |
| Lineáris vezető | Tajvan 25# Lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan/Németország spirális fogasléc Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | 1,5 literes automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Automatikus szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | ARTCAM és Aspire |
| Parancsnyelv | G-kód |
| Haladási sebesség | 80 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,6 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan Eurovac, Németország Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | HSD 9 kW-os ATC orsó (HSK F63), 12 kW-os (ISO30, HSK F63) stb. |
| Forgóeszköz | Ipari minőségű forgóeszköz tartó, átmérő 200 mm, 300 mm. |
Alkalmazás
Az ATC CNC marógép független, lineáris vagy körforgó típusú szerszámtárral rendelkezik. A megmunkálási folyamat során automatikusan cserélheti a szükséges szerszámokat a munka felfüggesztése nélkül. Az ATC CNC marógép széles körben alkalmazható bútoriparban, reklámokban, formázásban, dekorációban, építőiparban és egyéb területeken és iparágakban. Funkcióit tekintve vághat, gravírozhat, fúrhat, marhat és hornyolhat. Anyagok tekintetében az ATC CNC marógép különféle faanyagokat, műanyagokat, követ, lágyfémeket és kompozitokat képes megmunkálni.

