Leírás
Az 1530-as kétfolyamatos kőmegmunkáló CNC megmunkálóközpont számos előnnyel rendelkezik. Ilyen például a kis helyigény, az alacsony beruházási költség, valamint a személyzet és a berendezések magas kihasználtsága. Segíthet a felhasználóknak az élvágás és a gravírozás feldolgozási funkcióinak megvalósításában. Alkalmas azoknak a felhasználóknak, akiknek kevés gravírozási igényük van.
Jellemzők
1. Segíthet az ügyfeleknek a munkalapok élvágási és gravírozási funkcióinak megvalósításában. Egyetlen gép több funkcióval rendelkezik és kis helyigényű.
2. Egygombos működtetéssel válthat a munkalapok élvágási és gravírozási funkciója között, ami könnyen kezelhető.
3. Gyors, 3 másodperces szerszámcserét tesz lehetővé, erősebb funkciókkal és nagyobb feldolgozási hatékonysággal.
4. A feldolgozási követelményeknek megfelelően a két orsó automatikusan válthat. Ez csökkenti a szerszámcsere idejét és a hulladékot, valamint javítja a feldolgozási hatékonyságot.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1530 |
| X, Y tengely mozgása | 1500*3000mm, opció: 1300*2500mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm, stb. |
| Orsó típusa | 5,5 kW-os vízhűtő orsó * 2, |
| Inverter típusa | 5,5 kW-os inverter |
| Vezérlőrendszer | Weihong 95A-3L vezérlő |
| Vezetőrendszer | 1,5 kW-os szervomotor és meghajtó |
| Reduktor | Japán Shimpo reduktor |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Speciális kőből készült munkaasztal |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris útmutató |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan spirális fogasléc és fogaskerék Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Autotool érzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 60 m/perc |
| Munkasebesség | 0-30 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/ 3 fázisú 50Hz/ 60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/ 60Hz |
Opcionális tételek
| Munkaterület | 1500x3000x300 mm |
| Feszültség | 380V/50Hz/3P |
| Orsóteljesítmény | Shengfeng 5,5 kWx2 vízhűtéses orsók |
| Vezérlőrendszer | Ncstudio 95A-3S |
| Motor és vezető | 1,5 kW-os adapter |
| Reduktor | Shimpo |
Alkalmazás
Feldolgozott anyagok:
A kvarc munkalap-feldolgozó központot elsősorban kvarckő, márvány, gránit, műkőlapok stb. feldolgozására használják.
Alkalmazások:
Konyhaszekrény munkalapok, kő dohányzóasztalok, mosdólyukak vágása, bárpultok, fürdőszoba munkalapok, háttérfal faragások stb.

