Leírás
Az 1821-es forgóberendezésű CNC marógép 8 orsóval van felszerelve. Az orsók száma 8 vagy több készletre bővíthető. A több orsó egyszerre is működhet, ami jelentősen javíthatja a munka hatékonyságát.
Jellemzők
1. Kivehető T-hornyos asztallal és forgóeszközzel gyártva, több funkciót is képes ellátni 3D vagy 4D alakzatok megmunkálásához.
2. Az ügyfél választhat, hogy különböző anyagokat dolgoz fel velük, vagy sem.
3. Például egy 2036 többorsós CNC marógépet és egy 0809 többfejes 4 tengelyes CNC marógépet véve alapul, a munkaterület nagyobbra vagy kisebbre is tervezhető.
4. Ennek a forgó CNC marógépnek az összes specifikációja az Ön tényleges igényei szerint alakítható ki.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1821 |
| X, Y tengely mozgása | 1820 * 2100 mm, opció: 1500 * 3000 mm; 2100 * 3000 mm; 2100 * 4000 mm stb. |
| Z tengely mozgása | 200 mm, opció: 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm stb. |
| Orsó típusa | 8 darab 2,2 kW-os vízhűtéses orsó |
| Inverter típusa | 8 darab 2,2 kW-os inverter |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ER20 szorítóhüvely |
| Vezérlőrendszer | Ncstudio DSP B18, opció: Taiwan SYNTEC /LNC |
| Vezetőrendszer | 1 kW-os japán YASKAWA AC szervo meghajtó és 850 W-os AC szervo motor. Opció: Tajvan SYNTEC, Leadshine szervo |
| Reduktor | Japán SHIMPO reduktor |
| Forgóeszköz | 8 darab 200 mm átmérőjű forgóeszköz |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Kivehető alumínium T-hornyos munkaasztal |
| Pozícionáló henger | Nélkül |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan / Németország spirális fogasléces Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | 1,5 literes automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Szerszámérzékelő kalibrálása |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam, Alphcam, 3-as típus, Ucancam, Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 80 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | Nem szükséges |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan Eurovac, Németország Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Nem szükséges |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | Léghűtéses orsó |
Alkalmazás
Bútoripar : különféle ajtók, ablakok, szekrények, polcok, asztalok, székek, kanapék, ágyak, íróasztalok, éjjeliszekrények
Dekorációs ipar: ajtókeretek, képkeretek, tükörkeretek, paravánok, lámpák, ünnepi dekorációk
Kézművesipar : műalkotások, ajándékok, szuvenírek, órakeretek, ünnepi díszek
Reklámipar : reklámtáblák, logók, címkék, 3D betűk és számok, kétszínű táblák, akril névtáblák, cégnevek, LED lámpák
Egyéb faipari termékek : nyomtatott áramköri lapok, izolált anyagok, háztartási gépek burkolatainak gravírozása vagy marása, szerszámok és eszközök EVA csomagolásai, orvosi berendezések, elektronikai vagy egyéb tartályok bélésanyagának gravírozása vagy marása

