Leírás
Az 1824-es lineáris ATC EPS hab CNC router 8 szerszámmal van felszerelve, hogy egyszerre összetett munkadarabokat is megmunkáljon, ami jelentősen javítja a feldolgozási hatékonyságot.
Jellemzők
1. Új típusú, vastagabb és nagyobb, nagy teherbírású anyagokból tervezték, így biztosítja a gép simán, remegés nélkül történő működését.
2. Porálló rendszer biztosítja a vezetősín és a csiga jó kenési teljesítményét.
3. HSD importált léghűtéses orsó alkalmazásával karbantartásmentes, gyors és hosszú élettartamú.
4. Yaskawa szervomotorral és japán Shimpo reduktorral felszerelt a nagy sebesség és a sima működés érdekében.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1824-4 |
| X, Y tengely mozgása | 1800x2400mm, opció: 1500*3000mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm, stb. |
| Z tengely mozgása | 1200 mm, opció: 800 mm, 1000 mm stb. |
| Orsó típusa | 9,6 kW-os olasz eredeti HSD ATC léghűtő orsó |
| Inverter típusa | 11 kW |
| Szerszámtár | Lineáris típusú automatikus szerszámváltó Opció: Karusszel típusú automatikus szerszámváltó |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ISO30, ER32 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | Syntec 21MA |
| Vezetőrendszer | 1,3 kW-os YASKAWA szervomotor |
| Reduktor | Japán SHIMPO reduktor |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Alumínium T-hornyos vákuumos munkaasztal |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris vezető porállósággal |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan / Németország spirális fogasléces Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | Kézi kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Kézi szerszám érzékelő kalibrálása |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | UG, Power-malom, Artcam, 3. típus, Ucancam, Aspire stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 60 m/perc |
| Munkasebesség | 0-45 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,6 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC orsó (HSK F63), 12 kW (ISO30, HSK F63), stb. |
Alkalmazás
IPARÁGOK
Öntőforma-ipar: Különböző öntött faformák precíziós gyártására használható különféle autókhoz, hajókhoz, repülőgépekhez, vonatokhoz stb. Valamint autóipari belső dekorációs és kiállítási dekorációs anyagok kutatására, fejlesztésére és gyártására is használható.
Öntő- és szobrászati ipar: Különböző öntési folyamatok termékeinek, elhasználódott haboknak, kiállítási dekorációs anyagoknak és GRG dekorációs anyagoknak a feldolgozása és gravírozása.
Épületdekorációs ipar: GRG és GRC feldolgozása és gyártása.

