Leírás
Az 1825-ös EPS habból készült CNC marógép lineáris automatikus szerszámváltó funkcióval van felszerelve. Ez időtakarékosabbá és hatékonyabbá teszi a teljes megmunkálást. Ideális nagy volumenű felhasználók számára.
Jellemzők
1. HSD léghűtéses orsóval és importált csapágyakkal felszerelve, számos előnnyel rendelkezik, mint például a hosszú élettartam, az alacsony zajszint és az erős vágóképesség.
2. A lineáris automatikus szerszámváltó funkcióval időtakarékosabbá és hatékonyabbá teszi a teljes megmunkálást.
3. Nemzetközi import márkájú alkatrészek, például motor és meghajtó alkalmazása, amelyek hosszabb élettartamot biztosítanak a gépnek.
4. A vákuumos és T-hornyos munkaasztal használata nemcsak a munkadarab stabilabb rögzítését teszi lehetővé, hanem a megmunkálási pontosságot is biztosítja.
Paraméterek
| Modell | ELECNC1825 EPS |
| X, Y tengely mozgása | 1800x2500mm, opció: 1300*2500mm; 2000*3000mm; 2000*4000mm, stb. |
| Z tengely mozgása | 1100 mm, opció: 900 mm, 1000 mm, 1200 mm stb. |
| Orsó típusa | Olaszország 9,6 kW-os ATC léghűtő orsó |
| Inverter típusa | 11 kW-os Delta inverter |
| Szerszámtár | Lineáris típusú automatikus szerszámváltó 8 db Opció: körhinta típusú automatikus szerszámváltó |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ISO30, ER32 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | Tajvan Syntec vezérlőrendszer |
| Vezetőrendszer | Eredeti japán YASKAWA 850 W-os szervomotor és 1000 W-os meghajtó |
| Gépszerkezet | EPS gép szerkezete |
| Munkaasztal | T-hornyos munkaasztal |
| Lineáris vezető | TajvanLineáris kalauz #30 |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan / Németország Helical Rack and Pinion Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | 1,5 literes automatikus kenőrendszer |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Artcam, Alphcam, 3-as típus, Ucancam, Aspire, Powemill stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 60 m/perc |
| Munkasebesség | 0-20 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | 0,8 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Forgóeszköz | Forgóberendezés hengermegmunkáláshoz |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Orsó típusa | 12 kW, 14 kW |
| Szerszámtartó típusa | ISO30, HSK F63 |
Alkalmazás
IPARÁGOK
Öntőforma-ipar: Különböző öntött faformák precíziós gyártására használható különféle autókhoz, hajókhoz, repülőgépekhez, vonatokhoz stb. Valamint autóipari belső dekorációs és kiállítási dekorációs anyagok kutatására, fejlesztésére és gyártására is használható.
Öntő- és szobrászati ipar: Különböző öntési folyamatok termékeinek, elhasználódott haboknak, kiállítási dekorációs anyagoknak és GRG dekorációs anyagoknak a feldolgozása és gravírozása.
Épületdekorációs ipar: GRG és GRC feldolgozása és gyártása.

