Leírás
A 2030ATC-4A CNC marógép 4 tengelyes ATC orsóval kiválóan alkalmas nagy teherbírású és összetett 3D favágásra és faragásra, például fa panelekre, MDF-re, polywood-ra stb. Minden munkaterület és specifikáció az Ön igényei szerint testreszabható. Most 4 tengelyes ATC CNC fagravírozó gép eladó önköltségi áron. Lépjen kapcsolatba velünk, hogy professzionális javaslatokat kapjon.
Jellemzők
1. A lineáris automatikus szerszámtár 8 darab szerszámot tárol. Az olasz HSD léghűtéses orsó gyorsan és automatikusan cseréli a szerszámokat.
2. Az ATC orsó 180 fokban elfordul, így összetettebb 3D fafaragást képes végezni, mint egy alapvető 3 tengelyes CNC marógép.
3. Átgondolt és biztonságos kialakítás, például porgyűjtő funkció, automatikus kenőrendszer, T-horony és vákuumos munkaasztal stb.
4. A marógép vágása alacsonyabb vágási sebességgel, de összetettebb vágási pályával rendelkezik, mint egy hagyományos favágó gép.
Paraméterek
| Modell | ELECNC2030ATC-4A |
| X, Y tengely mozgása | 2000*3000mm, opció: 1300*2500mm; 1500*3000mm; 2000*4000mm stb. |
| Z tengely mozgása | 400 mm, opció: 500 mm, 600 mm stb. |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC léghűtéses orsó, ISO30, ER32 |
| Inverter típusa | 11 kW |
| A 4. tengely | Orsó kilengése -90°-tól +90°-ig |
| Szerszámtár | Lineáris típusú automatikus szerszámváltó Opció: Karusszel típusú automatikus szerszámváltó |
| Szerszámtartó befogópatronnal | ISO30, ER32 szorítóhüvely: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Vezérlőrendszer | Tajvani SYNTEC /LNC vezérlő |
| Vezetőrendszer | 1 kW-os japán YASKAWA AC szervomotor és 850 W-os AC szervomotor, 4 szett. Opcionális: 1 kW-os tajvani Syntec szervomotor |
| Reduktor | Japán SHIMPO reduktor |
| Gépszerkezet | Nagy teherbírású test edzéssel |
| Munkaasztal | Alumínium T-hornyos és vákuumos munkaasztal |
| Pozícionáló henger | 7 darab (X3, Y4) |
| Lineáris vezető | Tajvani lineáris vezető |
| Terjedés | X, Y tengely: Tajvan/Németország spirális fogasléc Z tengely: Tajvan TBI nagy pontosságú golyósorsó |
| Kenőrendszer | 1,5 literes automatikus kenőrendszer |
| Szerszámkalibrálás | Automatikus szerszámérzékelő kalibrálás |
| Kábelek | Németországi Igus kábelek CE és cUL tanúsítvánnyal |
| Kompatibilis szoftverek | Powermill, UG, Alphacam, Fusion 360 stb. |
| Parancsnyelv | G-kód és M-kód |
| Haladási sebesség | 80 m/perc |
| Munkasebesség | 0-25 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Rendszerfelbontás | ±0,0025 mm |
| Munkapontosság | ±0,03 mm |
| Üzemi légnyomás | ≥0,8 MPa |
| Üzemi feszültség | 220V 1 fázisú/3 fázisú 50Hz/60Hz 380V 3 fázisú 50Hz/60Hz |
Opcionális tételek
| Vákuumszivattyú |
Tongyou, Tajvan Eurovac, Németország Becker |
| Porgyűjtő rendszer |
|
| Légkompresszor | Dugattyús légkompresszor, csavaros légkompresszor |
| Védőeszköz | Fényfüggöny |
| Orsó típusa | 9 kW-os ATC orsó (HSK F63), 12 kW (ISO30, HSK F63) stb. |
| Forgóeszköz | Ipari minőségű forgóeszköz tartó, átmérő 200 mm, 300 mm |
Alkalmazás
A 4 tengelyes CNC marógép alkalmas 3D munkadarabok, például habformák, fa- és kőszobrok és szobrok vágására és gravírozására, az alapvető alkalmazásokon kívül. Ezenkívül oldalsó lyukakat is fúrhat, vagy oldalsó hornyokat vagy réseket készíthet a fa panelek oldalán. A 4 tengelyes ATC CNC marógép széles körben alkalmazható szobrászatban és szoborkészítésben, formázásban, bútorokban, dekorációban, kézművességben, reklámozásban és egyéb területeken.

