Leírás
A 2140 ATC két fűrészlappal és címkézőgéppel ellátott, nesting CNC ideális egyedi panelbútor-gyártáshoz. Gyors fűrészlap-vágással rendelkezik, és egyetlen folyamatban integrálja az automatikus címkézést, betöltést és kirakodást, csökkentve a manuális hibákat és javítva a hatékonyságot.
Jellemzők
1. A fészekbe illeszthető CNC gép dupla fűrészlapokkal van felszerelve, hogy megakadályozza az élek lepattogzását.
2. Támogatja az automatikus pozicionálást több méretben.
3. A nyomógörgők a helyükön tartják a kis paneleket az elmozdulás megakadályozása érdekében.
4. 9,5 kW-os olasz Hiteco ATC léghűtéses orsóval rendelkezik, 24 000 fordulat/perc.
5. Gyors szerszámcsere lineáris ATC-vel a portál alatt.
Paraméterek
| Modell | 2140 Légiforgalmi Irányítószám |
| X, Y, Z tengely mozgása | 2070 * 4100 * 200 mm |
| Szerszámtár | 12 darab lineáris típusú ATC |
| Szervo | SZINTEC |
| Lineáris vezető | Tajvani SHAC, Y-30, XZ-25 |
| Vezérlőrendszer | Tajvan Syntec 60WE |
| Feszültség/frekvencia | 380V, 3F, 50Hz |
| Orsó típusa | 9,5 kW-os Hiteco ATC léghűtéses szerszámváltó, 24 000 fordulat/perc; Dupla fűrész 5,5 kW + 1,5 kW |
| Inverter | 11 kW-os Delta inverter + 5,5 kW + 2,2 kW-os Delta inverter |
| Vezető és motor | 850 W-os Yaskawa szervo + 1000 W-os abszolút értékű hajtás, buszpanel |
| Reduktor | Shimpo |
| Táblázat szerkezete | Teljes lemezes adszorpciós asztal, 16 rekesszel |
| Alváz | Rittal |
| Terjedés | JT 2M |
| Kenés | 1,5 literes automatikus kenőrendszer |
| Vákuumszivattyú | 7,5 kW-os Tongyou szivattyú ZBW 160, 380V, 3 fázis, 50Hz |
| Porszívó | 5,5 kW-os duplazsákos porszívó, régi stílusú, 380V, 3 fázis, 50Hz |
| Pozícionáló henger | 7, X-3, Y-5 |
Alkalmazás
Főként a bútorgyártó iparban, a dekorációs iparban, a reklámiparban és egyéb faipari termékek feldolgozásában használják. Egyedi szekrények és gardróbok gyártására és feldolgozására, valamint bliszter ajtópanelek formázására és feldolgozására is alkalmas.

