Jellemzők
- Ipari számítógépes vezérlés fejlett, mégis könnyen kezelhető ember-gép interfésszel.
- Nemzetközi márkájú főbb alkatrészek és elektromos készülékek garantálják a pontosságot és megbízhatóságot.
- Opcionális optimalizáló szoftver, mely rajztervezést, optimalizálást, maradékanyag-kezelést, elrendezés optimalizálást és vonalkódnyomtatást is támogat.
- Az intelligens rendszernek köszönhetően mindössze 2 órás betanítás szükséges a kezeléshez.
Műszaki paraméterek
| Modell | ELECNC-280 |
| Teljes méret | 5400 × 5300 × 1800 mm |
| Vágási hossz | 2700 mm |
| Vágási vastagság | 100 mm |
| Fő fűrészlap átmérője | 350 mm |
| Fő fűrészlap forgási sebessége | 4800 fordulat/perc |
| Horonyfűrészlap átmérője | 180 mm |
| Horonyfűrészlap forgási sebessége | 6900 fordulat/perc |
| A kocsi előrehaladási sebessége | 100 m/perc |
| A kocsi hátrameneti sebessége | 150 m/perc |
| Fő fűrészmotor | 15 kW |
| Horonyfűrész motor | 2,2 kW |
| Automatikus adagoló motor | 2,0 kW (váltóáramú, szervo) |
| Nagynyomású szellőztető motor | 3 kW |
| Teljes teljesítmény | 23 kW |
| Automatikus adagolási sebesség | 100 m/perc |
| Légnyomás | 5-7 kg/cm² |
| Peron magassága | 950 mm |
| Vezérlőkapcsoló | Schneider |
| PLC | Fatek |
| Átalakító | Számla |
| Képernyő | Jikowi |
| Kontaktor | Schneider |
| Pneumatikus elemek | Hengtong |
| Mágnesszelep | AirTac |
| Motor | Igarasi |
| Szervo vezérlőrendszer | Számla |
| Lineáris vezetősín | SLM |
Alkalmazás
A számítógépes gerendafűrészek ipari vezérléssel rendelkeznek, amely fejlett, ugyanakkor könnyen kezelhető ember-gép interfészt kínál. Elsősorban egyenes és sík fa panelek vágására használják, ahol a vágási felület sima, sorjamentes és nagy pontosságú. Széles körben alkalmazzák különféle fa bútorok gyártásában.

