Jellemzők
- Figyelmeztető eszközzel felszerelt, automatikusan leáll hiba esetén, automatikus hibaészlelési funkcióval az okok gyors feltárására.
- Stabil és gyors feldolgozás a Fatek PLC vezérlésének köszönhetően.
- INVT nagy teljesítményű szervomotor a precíz és gyors vezérlésért.
- Nemzetközi márkájú kulcsalkatrészek a nagy pontosság és megbízhatóság érdekében.
- Egyszerű használat, mindössze 2 órás betanítás szükséges a gép kezeléséhez.
Műszaki paraméterek
| Modell | ELECNC-380 |
| Teljes méret | 6400 × 6300 × 1800 mm |
| Vágási hossz | 3700 mm |
| Vágási vastagság | 100 mm |
| Fő fűrészlap átmérője | 350 mm |
| Fő fűrészlap forgási sebessége | 4800 fordulat/perc |
| Horonyfűrészlap átmérője | 180 mm |
| Horonyfűrészlap forgási sebessége | 6900 fordulat/perc |
| A kocsi előrehaladási sebessége | 100 m/perc |
| A kocsi hátrameneti sebessége | 150 m/perc |
| Fő fűrészmotor | 16 kW |
| Horonyfűrész motor | 2,2 kW |
| Automatikus adagoló motor | 1,5 kW (váltóáramú, szervo) |
| Nagynyomású szellőztető motor | 2,2 kW |
| Teljes teljesítmény | 23 kW |
| Automatikus adagolási sebesség | 100 m/perc |
| Légnyomás | 5-7 kg/cm² |
| Peron magassága | 950 mm |
| Vezérlőkapcsoló | Schneider |
| PLC | Fatek |
| Átalakító | Számla |
| Képernyő | Fatek |
| Kontaktor | Schneider |
| Pneumatikus elemek | Hengtong |
| Mágnesszelep | AirTac |
| Motor | Igarasi |
| Szervo vezérlőrendszer | Számla |
| Lineáris vezetősín | SLM |
Alkalmazás
A számítógépes gerendafűrész ipari számítógépes vezérléssel rendelkezik, amely fejlett, de könnyen kezelhető ember-gép interfészt biztosít. Elsősorban egyenes és sík fa panelek vágására használják. A vágási felület sima, sorjamentes és kiváló pontosságú. Széles körben alkalmazzák fa bútorok gyártásában.

