Leírás
Az univerzális alumínium- és favágógép mindenféle falapot képes feldolgozni a hagyományos panelbútoriparban, de alumínium méhsejtet és alumínium lemezt is képes feldolgozni, nagyméretű és egyéb alumínium lemezeket hegeszteni az alumíniumbútoriparban, kettős állomású kapcsolóval, időtakarékos és hatékony lehet.
Jellemzők
1. Fa panelek, valamint alumínium méhsejt panelek, hegesztőpanelek és egyéb alumínium panelek megmunkálására alkalmas.
2. Dupla állomásos asztalszerkezet. Az anyagot felváltva lehet megmunkálni az első és a hátsó állomással, vagy az egész asztal egyszerre is működhet.
3. Dupla nyomókerekekkel van felszerelve, hogy elkerülje a deszka elcsúszását.
4. A gép asztallapi porkaparó funkcióval is rendelkezik. Amikor a lemezmegmunkálás befejeződött és a lemezt eltávolították, az asztallapon maradt maradványok a porkaparó szerkezeten keresztül porszívózhatók.
Paraméterek
| Univerzális alumínium és fa vágógép | |
| Utazási | 1300x6000x200 mm |
| Vezérlőrendszer | Tajvani SYNTEC vezérlő |
| Szerszámcserélő orsó típusa | 9 kW-os léghűtéses szerszámcsere-orsó |
| Keresztirányú fűrészlap orsó | 5,5 kW-os fűrészlap orsó |
| Hosszanti fűrészlap orsó | 5,5 kW-os fűrészlap orsó |
| Szervo | Szervomotor |
| Reduktor | Japán SHIMPO reduktor |
| Vezetősín | Tajvan vezetősín |
| Fogasléc bordás | Tajvani fogasléc M2 |
| Szerszámtár | 12 darabos lineáris szerszámtár, a portál alatt |
| Kenőrendszer | 1,5 literes elektromos fogaskerék-szivattyú |
| Munkaasztal | Vákuum adszorpciós munkaasztal |
| Vákuumszivattyú | 7,5 kW-os vízkeringető vákuumszivattyú x2 |
| Porszívó | 5,5 kW-os duplazsákos porszívó |
| Üzemi feszültség/frekvencia | 380V/50Hz/3P |
| Teljes teljesítmény | Körülbelül 16 kW |
| A gép teljes mérete | Hosszúság 7360 mm x szélesség 2480 mm x magasság 2500 mm |
Alkalmazás
Bútoripar : különféle ajtók, ablakok, szekrények, polcok, asztalok, székek, kanapék, ágyak, íróasztalok, éjjeliszekrények.
Dekorációs ipar: ajtókeretek, képkeretek, tükörkeretek, paravánok, lámpák, ünnepi dekorációk.
Egyéb faipari termékek : nyomtatott áramköri lapok, izolált anyagok, háztartási gépek burkolatainak gravírozása vagy marása, szerszámok és eszközök EVA csomagolásai, orvosi berendezések, elektronikai cikkek vagy egyéb tartályok bélésanyagának gravírozása vagy marása.

