A DU-PUY történelmi gyártási hagyományainak megfelelő, nagy teljesítményű billenő vödrös vákuumrendszer. A tervezőink által funkciójában és kialakításában felújított készülék 3 független
turbinával rendelkezik. Alkalmas jelentős mennyiségű (nedves és száraz) forgács kezelésére, amelyet nagy tartályban gyűjt össze; az anyag könnyen kiüríthető egy „soft” billenő rendszer segítségével, amely
gyors és biztonságos működést tesz lehetővé.
| Feszültség | 230-50,1~ V |
| Teljesítmény | 3x 1,1 kW |
| Motortípus | by-pass |
| Max. vízfelhajtóerő | 2.400 mm.H2O |
| Max. légáramlás | 540 m3/h |
| Szűrőfelület | 14.000 cm2 |
| Szűrőtípus átmérője | Csillag, 460 mm |
| Osztályozás (IEC 60335-2-69) | Poliészter – L |
| Olajszűrő osztályozása | PPL 300μ |
| Totál kapacitás | 200 liter |
| Szívónyílás átmérője | 80 mm |
| Vákuumszintmérő | Igen |
| Súly | 155 kg |






