Ipari porszívó olaj-és forgács felszívására, összegyűjtésére a Du-Puy felső kategóriás terméke. Egyetlen egység, amely tartalmazza a Du-Puy több évtizedes tapasztalatát a mechanikai ágazatban, ugyanakkor egyedi és innovatív elemeket is tartalmaz – a folyamatos kutatói és fejlesztői munkánk eredménye.
Az elszívóegység két különböző, 7,5 vagy 12,5 kW-os turbinával szerelhető fel, amelyek lehetővé teszik nagy mennyiségű forgács összegyűjtését nagyon rövid idő alatt. Az új kialakítás megengedi az egység turbinával együtt könnyű mozgatását a görgőknek köszönhetően, vagy targoncával. A vákuumvödör kiöntése előtt a turbina egyszerűen levehető a különálló tartószerkezetnek köszönhetően.
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 12,5 kW |
| Motortípus | Oldalcsatornás fúvóka |
| Max. vízfelhajtóerő | 4.400 mm.H2O |
| Max. légáramlás | 1.100 m3/h |
| Szűrőfelület | 30.000 cm2 |
| Szűrőtípus átmérője | Csillag |
| Olajszűrő kapacitása | L |
| Totál kapacitás | 400 liter |
| Szívónyílás átmérője | 80 mm |


