A Du-Puy történelmi gyártási hagyományainak megfelelő, nagy teljesítményű vödrös vákuumrendszer.
A tervezőink által funkciójában és kialakításában felújított, 3 független turbinával vagy,
a háromfázisú változatban oldalcsatornás fúvókával van felszerelve. Alkalmas közepes és nagyméretű szerszámgépek tisztítására és karbantartására a nagy folyadék- és szilárdanyag-tároló kapacitásának köszönhetően.
| Feszültség | 400-50,1~ V |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Motortípus | 3 fázisú |
| Max. vízfelhajtóerő | 3.200 mm.H2O |
| Max. légáramlás | 350 m3/h |
| Szűrőfelület | 14.000 cm2 |
| Szűrőtípus átmérője | Táska, 460 mm |
| Osztályozás (IEC 60335-2-69) | M Hydro-Oleophobic |
| Olajszűrő osztályozása | PPL 300μ |
| Totál kapacitás | 240 liter |
| Folyadék kapacitás | 200 liter |
| Szilárd kapacitás | 30 liter |
| Szlárd kapacitás, 2. őrlés | 10 liter |
| Elektromos szivattyú légáramlása | 180 liter/perc |
| Szívónyílás átmérője | 50 mm |
| Floating device | Igen |
| Súly | 224 kg |


