A legújabb olaj vákuumkészülék, melyben a 200-as és 450-es modellek részletei keverednek, így az egyik a
leginnovatívabb porszívót alkotva. A fémforgácsnak külön 65 literes tartály áll rendelkezésre és egy 300 liter kapacitású tartály teszi alkalmassá a gépet a közepes és nagyméretű
CNC-gépek vagy több gép tisztítására sorban, anélkül, hogy a nagyméretű, folyadéktároló tartályt üríteni kellene. A vákuumegység 4 kW-os turbinával és másodlagos finomszűrő fokozattal van felszerelve, amely különböző szűrési hatékonyságú, újrafelhasználható vagy eldobható szűrőelemekkel rendelkezik.
| Feszültség | 400-50,1~ V |
| Teljesítmény | 4 kW |
| Motortípus | 3 fázisú |
| Max. vízfelhajtóerő | 3.600 mm.H2O |
| Max. légáramlás | 320 m3/h |
| Szűrőfelület | 14.000 cm2 |
| Szűrőtípus átmérője | Táska, 460 mm |
| Osztályozás (IEC 60335-2-69) | M Hydro-Oleophobic |
| Olajszűrő osztályozása | PPL 300μ |
| Totál kapacitás | 365 liter |
| Folyadék kapacitás | 300 liter |
| Szilárd kapacitás | 65 liter |
| Elektromos szivattyú légáramlása | 180 liter/perc |
| Szívónyílás átmérője | 50 mm |
| Floating device | Elektromos |
| Súly | 275 kg |





