Főbb jellemzők
- Teljesen automatikus működés: Egyszerű kezelhetőség és nagy pontosság.
- Többfunkciós gép: Ragasztás, élzárózás, végvágás, finom vágás, kaparás és polírozás egyben.
- Nagy sebességű finomvágó egység: Kiváló minőségű vágás biztosítása.
- Zárt biztonsági védőburkolat: Átlátszó akril borítással a munkavégzés megfigyeléséhez és a kezelő biztonságához.
Műszaki paraméterek
| Modell | E-50 |
| Előtolási sebesség | 13-18 m/perc |
| Élszalag vastagsága | 0,4-3 mm |
| Élszalag szélessége | 12-45 mm |
| Lemezvastagság | 10-40 mm |
| Üzemi nyomás | 0,6 MPa |
| Teljes teljesítmény | 7 kW |
| Gép mérete (H × Sz × M) | 3000 × 750 × 1360 mm |
| Munkadarab alakja | Egyenes |
| Üzemi feszültség | 220 V, 3 fázis, 60 Hz |
Alkalmazási területek
Az E-50 élzáró gép elsősorban különféle panelbútorok éleinek élzárására alkalmas. Gyakran használják:
- Szekrények és gardróbok
- Polcok és egyedi bútorok
- Irodabútorok
- Asztalok és székek
- Ajtók, ablakok
- Egyéb faipari termékek

