Jellemzők
- Teljesen automatikus ragasztási, élvágási, durva és finom vágási, élkövetési, kaparási és polírozási funkciók.
- Kiváló minőségű WSN henger és EASUN mágnesszelep biztosítja a stabil és egyenletes ragasztófelvitelt.
- Profilkövető funkció lekerekíti a négy sarkot, így simább és biztonságosabb élzárást tesz lehetővé.
- Automatikus működés növeli az élzárás hatékonyságát és csökkenti a munkaköltségeket.
Műszaki paraméterek
| Modell | E-70 |
| Teljes méret (HxSzxM) | 5840 × 970 × 1800 mm |
| Üzemi nyomás | 0,6 MPa |
| Teljes teljesítmény | 12 kW |
| Előtolási sebesség | 15-23 m/perc |
| Elektromos emelés | 0,37 kW |
| Panel vastagsága | 10-60 mm |
| Panel hossza | ≥120 mm |
| Panel szélessége | ≥80 mm |
| Élszalag vastagsága | 0,4-3 mm |
Alkalmazás
Az élzáró gépet elsősorban különféle panelbútorok éleinek élzárására használják, például:
- Szekrények és gardróbok
- Polcok és egyedi bútorok
- Irodabútorok
- Asztalok és székek
- Ajtók, ablakok és egyéb faipari termékek

