Leírás
Az E-70JDSR élzárógép dupla ragasztótartályokkal gyorsan válthat az EVA, PUR és más színű ragasztók között. Képes előmarásra, ragasztásra, préselésre, végvágásra, durva vágásra, finom vágásra, élkövetésre és lekerekítésre, dupla hántolásra, sík hántolásra, dupla polírozásra és egyéb funkciókra a tökéletes és hatékony élzárózás eléréséhez.
Jellemzők
1. Kiegészítő lapadagoló eszköz, stabil lapadagoló, biztosítja az élzárás minőségét.
2. Dupla kaparás, a szerszámnyomok eltávolítása, a legjobb élzárási minőség biztosítása.
3. Rugalmas síkkaparás, adaptív illeszkedés, tökéletes hatás.
4. Dupla polírozás az élzárás után, hogy a felső és az alsó oldalak simábbak és szebbek legyenek.
Paraméterek
| Modell | E70JDSR |
| Teljes teljesítmény | 22 kW |
| Gép hossza * szélessége | 8700 * 950 mm |
| Gép magassága | 1650 mm |
| Súly | 3450 kg |
| Szalagvastagság | 0,4 mm ~ 3,0 mm |
| Lemezvastagság | 10 mm~60 mm |
| Lemez hossza | ≥150 mm |
| Lemezszélesség | ≥60 mm |
| Üzemi nyomás | 0,6 MPa |
| Előtolási sebesség | 16 (alacsony) / 18 (közepes) / 23 (magas) m/perc |
| Minimális tányérméret | 60(Sz)×60(H) mm / 150(Sz)×200(H) mm (előmarás) |
Alkalmazás
Az élzáró gépeket elsősorban különféle panelbútorok éleinek élzárására használják. Például szekrények, gardróbok, polcok, egyedi bútorok, irodabútorok, asztalok, székek, ablakok, ajtók, szekrények és egyéb faipari termékek.

