Jellemzők
- Eredeti kéregtörő funkció: biztosítja a sima, pontos lyukasztást és növeli az anyagkihozatalt.
- Kettős hajtásrendszer: jelentősen javítja a hornyolás és a furatok gyorsaságát, növelve a termelési hatékonyságot.
- Légbefúvásos munkaasztal: csökkenti a súrlódást, megelőzi a panel karcolódását és javítja a fúrási pontosságot.
- Automatikus lemezirány-optimalizálás: lehetővé teszi az elülső és hátsó kiürítést, növelve az automatizálás szintjét.
Műszaki adatok
| Modell | ET6 |
| Munkaméret | 1300 × 2500 mm |
| Orsók | 3,5 kW léghűtéses orsó × 2 |
| Szerszámok száma | 12 függőleges felső fúró + 8 vízszintes fúró + 9 alsó függőleges fúró |
| Vezérlőrendszer | Blue Elephant egyedi rendszer |
| Vezetőrendszer | Abszolút szervomotor |
| Meghajtás | Tajvani spirális állvány |
| X tengely sebessége | 120 m/perc |
| Y tengely sebessége | 80 m/perc |
| Újrapozicionálási pontosság | ±0,03 mm |
| Szoftver | Blue Elephant egyedi rendszer |
| Üzemi feszültség | 220V / 380V / 50-60Hz |
| Gép teljes mérete | 5832 × 2727 × 2367 mm |
Alkalmazás
Az ET6 CNC fúrógép ideális választás fa panel alapú bútorok – például szekrények, ajtók, irodabútorok – nagypontosságú és hatékony gyártásához. Hatirányú fúróegységeinek köszönhetően a lemezeket nem kell forgatni, így időt és munkát takarít meg, miközben biztosítja a tökéletes fúrási minőséget minden oldalon.

